MEGHÍVÓ

NYÍLT NAP JÁTSZÓDÉLUTÁN

LEENDŐ KISCSOPORTOS GYERMEKEK ÉS SZÜLEIK SZÁMÁRA - április 24. 25. / 26.

*************************************************************************************************************************

NYÍLT NAPOK SZÜLŐKNEK

A LEENDŐ KISCSOPORTOSOK SZÜLEI SZÁMÁRA

2017 április 24-én hétfőn, és 25-én kedden 8-11-ig

Lehetőség van rövid tájékoztatónkat meghallgatniuk, kérdéseiket feltenni, az épületet, a csoportszobákat az udvart megtekinteni. Ezeken a délelőttökön az ősszel induló kiscsoportok pedagógusaival is találkozhatnak.

JÁTSZÓDÉLUTÁN GYERMEKEKNEK

( TERMÉSZETESEN SZÜLŐKKEL)

A LEENDŐ KISCSOPORTOS GYERMEKEK SZÁMÁRA

2016 április 26-án szerdán 15.30-kor

Óvodapedagógusaink sok szeretettel és bábelőadással várják Önöket és a gyermekeket.

(Az előadás a tornateremben lesz, ahova belépés váltócipőben, vagy cipővédőben lehetséges)

A 20 perces mese után játéklehetőség és ismerkedés a leendő óvó nénikkel abban a csoportszobában, ahol ősszel kiscsoportosok lesznek a gyermekek.

SOK SZERETETTEL VÁRJUK!

Pöttöm Park Óvoda