Családi nap

 

 

 

2015. június 6. szombat

 

Kedves Szülők és Óvó nénik!

Ne feledjétek: most szombaton 09:00-től 14:00-ig Családi Nap az oviban!
Eddig 160-an regisztráltunk rá, a bográcsos paprikás krumplit 140 főre főzzük. A polgármester és az alpolgármester is elfogadta a meghívásunkat, és kb. 15 önkéntes tinédzser fog nekünk segíteni az állomásoknál. 

Köszönjük minden kedves szülőnek a süti és gyümölcs felajánlást, ezeket szívesen elfogadjuk, és ha hozzátok, a kínáló asztalra rögtön ki is rakjuk. Tekintettel az időjárás-előrejelzés szerinti szuper időre, érdemes inkább a gyümölcsöt és a nem olvadós sütiket előnyben részesíteni. 

Gyerekeknek és szülőknek is sok-sok izgalmas programmal készülünk, várunk mindannyiótokat szeretettel!


Szép hetet mindenkinek: 
Kálmán Edina
ovis szmk-elnök

 

Kiegészítő információk